Donanım Kiralama

Donanım Kiralama

En İyi Donanım Kiralama

Firmamız tarafından sunulan donanım kiralama hizmetimiz kapsamında, siz değerli müşterilerimize farklı projeleri için ihtiyaç duydukları El Terminali, Barkod Okuyucu, Barkod Yazıcı, satın alınmasına gerek kalmadan belirli süreliğine 3D Barkod’dan kiralanma hizmetiniz sunuyoruz.

Proje bazlı olan ihtiyaçlarınız dışında, olağanüstü durumlarda da Yedek donanım ihtiyacınızı karşılanmaktadır. Bu durumda da uzun vadeli verilen donanım kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Temin ettiğiniz sistemlerin kutu olarak teslim edilmesini ve kullanılmasını sağlayan donanım kiralama; kurulum, onarım ve bakım hizmetlerini de arzu ettiğiniz seviyede sunmaktadır.

İşletme sermayesinin satın alınması yerine, kiralanması yöntemi ile ihtiyaçları temin eden firmamız, şirketinize farklı avantajlar sunmaktadır. Özellikle El Terminali, Endüstriyel Barkod Yazıcı almak çok pahalıdır. Bu maliyeti ödemek istemeyenler için tasarlanan donanım kiralama hizmetimiz, nasıl bir El Terminali, Barkod Okuyucu, Barkod Yazıcı ihtiyacınız olduğunu belirleyerek sizi bu sorunları düşünmekten kurtarır. Böylece işlemlerinizin daha hızlı ilerlemesini sağlar.

Hizmetlerimiz İle Yakalayacağınız Avantajlar

Operasyonel kiralama işlemlerde satın alınan kalemlerin gider olarak gösterilmesi ile çok ciddi bir vergi indirimi avantajı sağlanır. Firmamız tarafından sunulan donanım kiralama hizmetlerimiz ile işletmenin sermayesi bağlanmamış olur.

Firmamızdan yapmış olduğunuz her türlü donanım kiralama bilanço dışında yer almaktadır. Bu sayede işletmenizin aktif karlılığının artması sağlanır. Kiralanan donanımlar, sözleşme feshedilemediği için icra takibi dışında bırakılmaktadır.

Bilgi – işlem maliyetlerinin azalmasını sağlayan donanım kiralama hizmetimiz, maliyetlerin de sabitlenmesine yardımcı olur. Arıza gibi durumlarda onarım süresi için zaman kaybını yok eden donanım kiralama, envanterinizin amortisman değerine ulaşma sürecini de ortadan kaldırmaktadır.

BT servislerinin sunduğu hizmet kalitesini en üst seviyeye taşıyan donanım kiralama hizmetimiz, yatırımlarınızda esnek bir yapıya sahip olmanızı sağlar. Kaliteli donanım kiralama hizmetimizden yararlanmak için bizimle biran önce iletişime geçebilirsiniz.