Donanım ve Tedarik

Donanım & Tedarik

Donanım ve Tedarik Hizmeti Nedir?

Sektörde profesyonel olan deneyimli ve uzman bir kadro ile çalışan 3D Barkod firmamız, farklı alanlarda bilişim teknolojilerinden yararlanmanızı sağlamaktadır. Bununla beraber ölçeklenebilir gerçek çözümler de sunmaktadır.

Kurumunuzun ihtiyaç duyduğu donanım ve tedarik temininde başarılı hizmet veren firmamız, kabul görmüş birçok markalar başta olmak üzere, bütün El Terminali, Barkod Yazıcı, El Terminali Bataryası, Barkod Okuyucu, RFID Okuyucu, ve çevre birimleri konularında donanım ve yazılımları yanında değer katmakta olan çözüm ortağı sıfatına bürünerek siz değerli müşterilerimiz için tedarik etmektedir.

Her türlü çevre biriminin donanım ve tedarik hizmetini veren firmamız; şirketinizin güvenliğini, performansını ve iç işleyiş gereksinimlerini karşılamaktadır. Türkiye’nin en kaliteli ve güvenli donanım ve tedarik hizmetini vermenin gururu ile çalışmalarına devam eden firmamız, tüm donanım ve tedarik ihtiyaçlarınızı başarılı ve etkin bir biçimde karşılamaktadır. Sürekli gelişmekte olan ve güncellenen IT sektöründe, çözüm ortaklığı yaptığımız firmaların ihtiyaçlarını doğru bir şekilde analiz eden 3D Barkod, firmaların gerekli olan yatırımları yapmasını sağlar. Bu sayede gereksiz maliyetlerin de ortadan kalkmasına yardımcı olur.

Kaliteli Donanım Tedariki İle Yanınızdayız

İhtiyaçlarınıza göre gerekli olan bütün donanım ve tedarik analizlerinizi yapan firmamız, tüm donanım listesini teklif olması halinde sunmaktadır. İşyeriniz ya da kurumunuz için gerekli olan donanım ve ekipmanları iyi bir şekilde analiz etmeden aldığınız zaman, kısa bir süre sonra yenisini almak zorunda kalabilirsiniz. Bu da sizlere ek bir maliyet çıkarır. Ancak 3D Barkod firmamız ile böyle sorunlar yaşamanıza gerek kalmaz.

Uzman kadrosu ile daima son teknolojileri takip eden firmamız, donanım tedarik aşamasında tamamen sizlerin talebi ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermektedir. Öncelikle kurumunuzda kullanılan son donanım ürünleri belirlenir. Bu donanımların temel özellikleri ve yazılımları ile ilgili bir envanter hazırlanır.

Eğer son donanım ürünleriniz yeni tedarik edeceğimiz ürünler ile kullanılacak ise uyumluluğa bakılır. Alt yapı kontrol edilir ve eğer alt yapı yetersiz ise, iyileştirme çalışmaları yapılır. Bunun sonrasında gerekli planlama yapılarak son teknolojiye uygun olan donanımlar tedarik edilir.

Bütün aşamaları sizin adınıza düşünen ve düzenleyen firmamızın kaliteli ve güvenilir donanım – tedarik hizmetini siz de merak ediyorsanız, vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilir ve konu hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.