Eskiyi Ver, Yeniyi Al

Eskiyi Getir Yeniyi Götür!

Eskiyi Ver, Yeniyi Al Hizmeti

Teknolojik gelişmelerden maksimum seviyede faydalanmak, donanım ve yazılım olarak en güncel program ve cihazlarla firmanızı daha hızlı bir şekilde hedefinize ulaştırmak istiyorsanız, eskiyi ver yeniyi al hizmeti kullanmadığınız yada mevcut sisteminizin ihtiyaçlarını karşılayaman cihazlarınızı alıp yeni donanımlı El terminali ile değiştiriyoruz. Eskiyi ver yeniyi al ile kurum ve kuruluşların El Terminali, Barkod Yazıcı, Barkod Okuyucu gibi donanımı yenileyen firmamızın profesyonel hizmetlerinden en ekonomik fiyatlarla faydalanabilirsiniz. OTVT(Otomatik tanıma Veri toplama) konusunda işinin ehli çalışanları ile her sektöre hizmet sunan 3D Barkod, depo otomasyon, saha satış yazılımı, market yazılımı, el terminali, barkod yazıcısı, taşınabilir araç yazıcıları, barkod okuyucular, termal yazıcılar, endüstriyel tabletler, depo terminalleri, satış ve teknik servis hizmeti ile her zaman hizmetinize hazırdır.

İhtiyacınıza cevap veren yazılım programları

Eski yazılım programından yeterince verim alamayanlar, artan iş hacmine göre kullandığı program yetersiz kalanlar, yazıcıları, el terminalleri, barkod okuyucuları ve endüstriyel tabletleri teknolojinin gerisinde kalanlar, 3D barkod eskiyi ver yeniyi al hizmeti ile eskiyen tüm program ve cihazlarınızı yenileri ile değiştirmektedir. Üstelik ihtiyacınıza uygun özel yazılımlarla işinizi kolaylaştırmakta, verimliliği arttıran ve ürün, üretim, stok, satış ve sevkiyat çemberinde kontrolü elinizde tutmanızı sağlayan özel yazılımlarla firmanıza katma değer sağlamaktadır.

Hizmete hazır donanım ve yazılım teslimi

Eskiyi alıp yenisini verirken kullanıma hazır bir şeklide teslimat yapan 3D Barkod, donanımların fiziksel kurulumundan kullanıma hazır hale getirilmesine, yazılım kurulumundan test edilip kullanılır vaziyette teslim edilmesine kadar her aşamada uzman kadrosu ile en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Teknolojik yenileme hizmetleri olarak her firmanın ihtiyacına uygun hizmet sunan firmamız, özel yazılım fikirlerini harekete geçiren ve profesyonel bir çözüm ortağı olarak her firmanın ihtiyacına cevap veren sektörün lider firmasıdır.

Yerinde destek hızlı çözüm

Bilişim teknolojilerinde bilgi birikimi ve tecrübe çok önemlidir. Eski ve artık ihtiyaçlara cevap vermeyen yazılım ve donanımda yeni bir döneme geçmek ve firmanızı son teknoloji yazılım ve donanım alt yapısı ile ileriye taşımak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Satış ve satış sonrası desteği ile her zaman müşterilerinin yanında olan firmamız, yerinde verdiği yazılım ve donanım hizmetleri yanında satış sonrası hizmetleri ile de daima müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.