HAKKIMIZDA

3D Barkod, OT/VT (Otomatik Tanıma/Veri Toplama) sektöründe uzun yılların verdiği tecrübe ile modern iletişim çizgileriyle müşterilerine donanım, yazılım ve hizmetleri sağlayıcısıdır.

3D Barkod Bilişim uzun yıllardır sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren OT / VT konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Depo otomasyon, Saha satış yazılımı, Market yazılımı, El terminali, Barkod yazıcısı, Taşınabilir araç yazıcıları, Barkod Okuyucular, Termal yazıcılar, Endüstriyel tabletler, Depo terminalleri, satış ve teknik servis hizmeti sağlamaktadır.

Hizmetlerimiz satış sonrası ; Uzman kadromuz ile yerinde kurulum ve gerekirse uzaktan Bilgisayar desteği, Telefon ile değerli müşterilerimize hizmet vermeyi kendimize görev edinmiş bulunmaktadır. Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede OT / VT tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Satış, Servis hizmeti ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan 3D Barkod Hizmetlerine, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.