Market Otomasyon Yazılımları

Market Otomasyon Yazılımları

Market Otomasyon Yazılımı Nedir?

İşletmeler için ihtiyaç duyulan bilgileri tek bir yerde takip edebilme fırsatı sunan market otomasyon yazılımları ile müşterilerinize sunulan hizmetlerin kalitesini artırmaya yönelik çözümler üretiyoruz. İşletmenizin barkodlu satışlarda ihtiyacı olan cari, stok, envanter, fatura, indirim, yazarkasa, hızlı satış ve paket servis gibi temel modülleri sunan firmamız, market tipi hizmet verdiğiniz işletmelerinizde etkili, hızlı ve kolay kullanabileceğiniz bir modülü hizmetinize sunmuştur.

İşletme sahiplerine rapor alma ve analiz yapma işlemlerinde büyük kolaylık sağlayan market otomasyon yazılımları hizmetimiz, perakende ve toptancılık sektöründe sürekli olarak kullanılmaktadır. Yazılım programımız küçük, orta ve büyük işletmelerde kullanılabilmektedir. Bunun yanında büyüme yolunda ilerleyen ve kurumsallaşan bütün işletmeler de firmamızdan yararlanabilmektedir.

Birçok işletme ve KOBİ tarafından tercih edilen market otomasyon yazılımları hizmetimiz, 3D Barkod ismi ile en iyi şekilde sunulmaktadır. Sektörde uzun süredir hizmet veren firmamız, modern iletişim çizgilerinden asla ödün vermemiştir.

Uzun süredir market otomasyon yazılımları alanında deneyimli olan 3D Barkod firmamız, deneyimlerini müşterileri ile paylaşmanın gururunu yaşamaktadır. Uzman kadromuz ile en kaliteli hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Market Otomasyon Programımızın Avantajları

Ürünlerin depoya girmesinden satış anına kadar bütün hareketlerin takip edilmesini sağlayan market otomasyon yazılımları, ürün türüne göre kar ya da zararı raporlamaktadır. Bu sayede depoda talep görmeyen ürünler kolay bir şekilde tespit edilebilmektedir. Ürünler barkodlu olduğu için satış ve takibinin kolay olması nedeni ile müşteri istekleri dikkat alınarak müşterilerin hizmetlerine çok hızlı bir şekilde cevap verilerek müşteri memnuniyeti sağlanır. Ürünler alanında sınıflandırma yapılması nedeni ile stoklara en kısa sürede ulaşılabilmektedir.

Sunduğumuz kaliteli market otomasyon yazılımları hizmetimiz sayesinde, satış ekranından satılan bütün ürünlerin faturası da kolay bir şekilde kesilebilmektedir. Çok hızlı satış yapmanızı sağlayan market otomasyon yazılımları programımız, depo takibini de kolaylaştırarak siparişlerin takibini düzene sokar.

Bu sistem sayesinde bankaların komisyonları değiştirilebilirken, bankanın kullanılabilir bakiyesine de kolay bir şekilde ulaşılır. Konu hakkında çok bir bilgisi olmayan kullanıcıların bile rahatça kullanabileceği market otomasyon yazılımları hizmetimizde, müşterilerimizin ihtiyaç duyacağı her şey düşünülmüştür. Sizlerde market otomasyon yazılımları konusunda ayrıntılı bilgi almak isterseniz 3D Barkod firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.