Özel Bakım Anlaşmaları

Özel Bakım Anlaşmaları

Özel Bakım Anlaşmaları

Rekabetin her geçen gün arttığı iş dünyasında donanım problemleri firmaların iş gücü ve zaman kaybı yaşamasına neden olur. Bozulan El terminali, Araç Yazıcı Seti veya barkod okuyucunun, Barkod Yazıcısı kaybettirdiği zaman kaybı bir firma için son derece önemlidir. Zamanla yarışılan iş dünyasında her çalışma anı kıymetli olup kullanılan cihazlardan maksimum verim beklenir. Yıllık olarak yapılan özel bakım anlaşmaları ile işletmelerin verimliliğini arttıran 3D Barkod, uzman teknik servisi ile hızlı ve kaliteli bir bakım hizmeti sunmaktadır.

Özel bakım anlaşması

Profesyonel bir firma ile yapılan özel bakım anlaşması işinizi şansa bırakmanızı engeller ve zamanında bakım ve onarım hizmeti sunarak işleyişin aksamasının önüne geçer. Beklenmedik bir zamanda yaşanan bir arızanın verdiği zarar bazen maddiyatla ölçülemez. Firma saygınlığını zedeleyen ve müşteri memnuniyetini olumsuz etkileyen bir aksama, bir firmanın hiçbir zaman yaşamak istemediği bir durumdur. 3D Barkodla yapacağınız özel bakım anlaşmaları ile arızalara zamanında müdahale edilmesini sağlayabilir, işinizi aksatan donanım arızalarından kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Profesyonel özel bakım hizmeti

Tecrübeli bir firmadan alınacak olan özel bakım hizmeti hiçbir zaman sizi yarı yolda bırakmayacaktır. El Terminali, Araç yazıcı Seti, Barkod yazıcı ve diğer tüm donanım araç gereçlerine sadece arıza anında değil her zaman periyodik bakımlarla müdahale edilmesini istiyorsanız aradığınız firma 3D Barkod'dur. Bilgi iletişim sisteminin firmalar için son derece önemli olduğu günümüzde, arızalanan bir El Terminali, Araç yazıcı Seti, Barkod yazıcı nedeni ile işler durabilmektedir. Çalışan personelin zaman kaybetmesi, yapılması gereken işlerin arıza nedeni ile askıya alınması şirketi ticari olarak zarara uğratacaktır. El Terminali, Araç yazıcı Seti, Barkod yazıcısını servise götürmek yerine servisin ayağınıza gelmesi ve firmanızı yakından tanıyan bir ekip olarak bütün donanımlarınızın bakıma alınması çok önemlidir. El Terminali, Araç yazıcı Seti, Barkod yazıcı sayısı ve yapısına göre değişen fiyatlarla özel bakım anlaşması yapabilir, en ekonomik fiyatlarla en kaliteli özel bakım hizmetini alarak yerinde teknik servis imkanına sahip olabilirsiniz.

Özel bakım anlaşmasının avantajları

Özel bakım anlaşması yaptığımız firmalar öncelikli müşterilerimiz olarak ilk sırada hizmet sunduğumuz firmalardır. Her zaman öncelik hakkına sahip olup mağduriyetleri kısa sürede giderilir. Telefonla ve gerektiğinde yerinde verilen özel bakım hizmeti ile 7/24 çalışan donanım cihazlarına sahip olabilirsiniz.