Özel Yazılımlar

Özel Yazılımlar

Yılların verdiği tecrübe ve uzman kadrosu ile kişi ve kurumların yazılım ve donanım ihtiyaçlarına en kaliteli şekilde cevap veren 3D Barkod, kurulduğu günden bu yana yazılım, yerinde kurulum ve uzaktan bilgisayar desteği ile sektörün lider firmasıdır. İhtiyaca göre değişen özel yazılımlar ve donanım için tecrübeli bir kadroya sahip bir firma olarak en ekonomik fiyatlarla en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Hizmet kategorileri

Oldukça geniş bir hizmet kategorisine sahip olan 3D Barkod, bir firmanın yazılım ve donanım bakımından ihtiyacı olan bilgi ve tecrübeye sahip profesyonel kadrosu ile her talebe cevap veren güçlü referanslara sahip bir firmadır. Depo otomasyon yazılımları, saha satış yazılımları ve market otomasyon yazılımları başta olmak üzere özel yazılımlar ve donanım hizmetlerinde son teknoloji ekipmanları, satış ve servis hizmeti ile ilk tercihler arasındadır.

Özel yazılımlar

Firmaya özel yazılım hizmetleri ile her sektörden kurum ve kuruluşların yazılım ihtiyacına cevap veren 3D Barkod, eğitimden sağlığa, tekstilden gıdaya her sektöre özel yazılım hizmeti ile sektörün önde gelen firmasıdır. Hazır programlardan firmaya özel yazılımlara kadar tüm yazılım ihtiyacı için 3D Barkod'un uzman kadrosundan destek alabilirsiniz.

Depo otomasyon yazılımları: Tedarik zincirinde ürün hareketlerinin optimizasyonu ve depo süreç yönetimi son derece önemlidir. Firma başarısında önemli bir yeri olan depo yönetiminde hazırladığı depo otomasyon yazılımları ile firmalara katma değer sağlayan 3D Barkod, işletme karlılığını ve verimliliğini arttırmayı hedef edinmiş ve gerçekleştirmiş bir firmadır.

Saha satış yazılımları: Stok maliyetlerini düşüren, teslimat performansını arttırarak tedarik süresini kısaltan saha satış yazılımları, işletmelerin pazar değişimlerini en kısa sürede yakalamasını ve verimliliğini arttırmasını sağlamaktadır. Saha satış yazılım hizmeti ile ölçeklenebilirlikten raporlamaya, satış ve dağıtım uygulamalarından otomatik yedeklemeye kadar tüm ihtiyaçlara cevap veren 3D Barkod, saha kontrolünü elinde tutmak isteyen firmaların tercihidir.

Market otomasyon yazılımları: Ürün satışının kontrolü ve stok takibi için önemli olan market otomasyon yazılımları, 3D Barkod yazılım uzmanlarının barkod destekli yazılım çalışmalarıdır. Stok kontrolünden satışa tüm ürünlerin takip edildiği market otomasyon yazılımı için 3D Barkod uzman kadrosu ile her zaman hizmete hazırdır.