Saha Satış Yazılımları

Saha Satış Yazılımları

Saha Satış Yazılımları

3D Saha Satış Servis Yönetimi

Firmamızın en kaliteli hizmetlerinden biri olan saha satış yazılımları ile bütün saha satışı yapan ekibinize ait siparişleri çevrim içi bir şekilde takip edebilirsiniz. Her tip El Terminali ile kolay bir şekilde kullanabileceğiniz saha satış yazılımları, firmamız tarafından güvenli bir şekilde sunulmaktadır.

3D Barkod firması olarak temel prensibimiz müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır. Bu nedenle saha satış yazılımları da dâhil olmak üzere, bütün hizmetlerimizi en iyi şekilde sunmak için sürekli çalışıyoruz ve araştırmalar yapıyoruz. İş dünyası için en zor işlerden biri olan satış öncesi, satış sırası ve satış sonrası süreçlerinin kontrollü bir şekilde takip edilmesi sağlanarak birçok avantaj elde edilir.

Saha Satış Yazılımları Faydaları

Firmamız tarafından sunulan saha satış yazılımlarını kullanan satış ekipleri, el ile satış takibi yapmamaktadır. Bu nedenle daha çok hızlanan ekip, hata oranını da en aza indirmektedir. Merkez muhasebe ile günlük bir şekilde entegre edilmesi nedeni ile güncel olarak stok ve fiyat bilgileri ile çalışmaktadır. Doğabilecek herhangi bir karışıklık ise firmamız programı sayesinde engellenmektedir.

Satış ekibine çizilebilen rota sayesinde daha verimli müşteri ziyaret planları yapılabilmektedir. Ayrıca çalışanların rotaya uyup uymadığı sistemimiz sayesinde kontrol edilebilmektedir. Tahsilâtlarında anlık olarak kontrolünü sağlayan hizmetimiz bu sayede vade kayıplarını önlemektedir.

Gelişen teknoloji ile artan rekabet ticaret hayatını zora sokmuştur. Müşterilerin birçok yerden ürün tedarik etme fırsatı artmıştır. Buna bağlı olarak satış şartlarının da zorlaşması ile saha satış yazılımlarına olan ihtiyaç artmıştır.

Satış temsilcisinin bürokratik işlemlerden kurtularak tamamen satışa yönlendirilmesini sağlayan saha satış yazılımları, müşteriler anlık olarak izlenir ve analiz edilir. Bu nedenle risk de en aza inmektedir. Hızlı sipariş oluşturmayı da sağlayan saha satış yazılımları, sunduğu avantajlar ile son zamanların gözdesidir. Sizlerde rakiplerinize fark atarak firmanızı geliştirmek isterseniz, mutlaka saha satış yazılımları hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Saha Satış Yazılımı ile Anlık Olarak Neler Yapılabilmekte

• Satış temsilciniz belirlenen Rut Dışına çıkmamasını engeller.

• Nakit, Çek, Kredi Kartı Gibi Tahsilat işlemleri

• Sahada Yapılan Her İşlem Anlık Olarak Merkezden İzlenebilir.

• Rut Planında Bulunan Müşteriye Gitmeden Satış Temsilcisi Müşteri ile ilgili Hiçbir işlem Gerçekleştiremez

• Açık Hesap Çalışılan Müşterilerde Müşteri Risk Yönetimi Kullanılarak Bakiyesini Kontrol Altına Alınmış Olur.

• Anlık Araç Stok Durumu ve Merkez Depo Stok Durumu

• Satış İşlemi Tamamlandıktan Sonra Fatura ve İrsaliye ile işlemini Sonlandırma.

Bunlarla sınırlı kalmayan saha satış yazılımı ile ilgili bizimle irtibata geçebilir Demo kurulumu talebinde bulunabilirsiniz.