Teknik Servis

Teknik Servis

Teknik Servis

Kişi ve kurumlara teknik servis hizmeti sunan 3D Barkod, Barkod Okuyucu, El Terminali, Araç Yazıcı Seti, Barkod Yazıcı, Endüstriyel Tablet, Akıllı Barkod Okuyucu, El Terminali Touch Panel ( Dokunmatik Ekran ) anında müdahale ederek firmaların sorun nedeni ile maruz kaldıkları zaman kayıplarını önlemektedir. Profesyonel teknik servis personeli ile hızlı ve etkili çözümler sunmakta, yılların verdiği tecrübe ile TSE standartlarında bir teknik servis hizmeti sunmaktadır

Teknik servis hizmetlerimiz

El Terminali Onarımı

Araç Yazıcı Seti Onarımı

Endüstriyel Barkod Yazıcı

Masa Üstü Barkod Yazıcı

Termal Yazıcı

Barkod Okuyucu

Endüstriyel Tablet

Ve diğer cihazların tamir bakım hizmetlerinde profesyonel bir çözüm ortağı olan firmamız, alanında uzman teknik servis kadrosu ile her ihtiyaca en kısa sürede cevap vermektedir.

Yerinde teknik servis hizmeti

Kurum ve kuruluşlar için arızalanan ofis cihazlarının yerinde tamiri son derece önemlidir. Zamanın kıymetli olduğu günümüz rekabet çağında işletmeler tüm bilgi işlem cihazlarının sorunsuz çalışmasını ister. Periyodik bakım başta olmak üzere yerinde teknik servis hizmeti ile tüm cihazların sorunlarını hemen tespit edip çözüm bulan firmamız, en ekonomik fiyatlarla en kaliteli teknik servis hizmetini sunmaktadır. Sadece bir telefon uzaklığında olan uzman ekibimiz yerinde çözülemeyen sorunlarda cihazı alıp en kısa sürede sorununu gidererek geri teslim etmekte, donanım ve yazılım sorunlarına çözüm bularak çalışan personelin ve firmaların zaman kaybının önüne geçmektedir.

Garantili teknik servis hizmeti

Verdiği teknik servis hizmetlerinde garanti sunan 3D Barkod, her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışan sektörün lider firması olarak her zaman ilk tercihler arasında yer almaktadır. El Terminali, Araç Yazıcı Seti, Barkod Yazıcısı cihazlarının bakım ve onarımında tecrübeli ekibi ile sorunlara yerinde müdahale etmekte, periyodik bakım ve acil çağrı hizmetlerine hemen cevap vererek farkını ortaya koymaktadır.

Arıza tespit, donanımsal arızaların giderilmesi ve rutin bakımlarda güvenle başvuracağınız bir firma olarak en kaliteli ve en hızlı teknik servis hizmetini en ekonomik fiyatlarla sunmak için her zaman hizmete hazırdır.